Muži v nádeji (2011)

Práve prichádza do kín dlho očakávaná česká komédia Jiřího Vejdělka – Muži v nádeji. V tomto hviezdne obsadenom filme môžeme vidieť naše súčasné najpopulárnejší herca a herečky, ako je Jiří Macháček, Bolek Polívka, Éva Vica Kerekes, Petra Hřebíčková, Simona Stašová, Lukáš Langmajer, Hynek Čermák a ďalšie.
Môže byť nevera základom šťastného manželstva? Šarmantný bonviván Rudolf je o tom presvedčený: “Ženská má mať pocit, že o chlapa musí bojovať, musí sa snažiť, aby si ho udržala. A hlavne, ženská sa nesmie nudiť! “Tento otec dospelé dcéry s úspechom uplatňuje svoju divokú teóriu v každodennej praxi a to s neutíchajúcim elánom, ktorý je u čerstvého šesťdesiatnik závideniahodný. O to viac nechápe svojho korektného zaťa Ondreja, ktorý pre samé svedomité plnenie povinností nevníma, ako nebezpečne sa jeho žena Alice začína nudiť. Preto sa Rudolf rozhodne zasvätiť Ondreja do tajov svojho “umenia”. A Ondřej si naozaj románik nájde, Alice sa prestane nudiť. Lenže nič nie je tak jednoduché a zo obaja muža čaká množstvo komediálnych situácií, ktorým sa budú smiať hlavne diváci.
Muži v nádeji sú klasickou komédiou zameranou na čo najširšie spektrum divákov. Avšak okrem feministické zmýšľajúci časti populácie, ktoré naozaj nemožno odporučiť.

Podobné filmy: